Łyżka kablowa midi (LK mid

 

Łyżka kablowa mini przeznaczony jest do pracy z koparkami 1,9-2,6T.

• Wzmocnienie boczku: 8mm
• Lemiesz: L15X150
• Zęby budowlane w standardzie

Specyfikacja

 

 

FAQ

Czy można zwiększyć ilość zębów w szuflokrokodylu?

Tak, oczywiście wystarczy się z nami skontaktować

 

Jak dobrać szufle do ładowacza czołowego?

Aby dobrać odpowiednie szufle do ładowacza czołowego, warto wziąć pod uwagę kilka kluczowych czynników:

1. Typ pracy: Określ, do jakiego rodzaju prac głównie będzie używany ładowacz czołowy. Czy będzie to praca na budowie, w gospodarstwie rolnym czy może w innym zastosowaniu?

2. Rozmiar ładowacza: Dostosuj rozmiar szufli do rozmiaru ładowacza. Upewnij się, że będą one pasować do jego ramy i mocowań.

3. Materiał pracy: Jeśli planujesz pracować w trudnych warunkach lub z ciężkimi materiałami, wybierz szuflę wykonaną z odpowiednio wytrzymałego materiału, np. ze stali Hardox.

4. Rodzaj szufli: Istnieje wiele rodzajów szufli, takich jak standardowe, wielofunkcyjne, łyżki do kopania itp. Wybierz odpowiedni rodzaj do konkretnej pracy.

5. Pojemność: Określ, ile materiału chcesz podnosić lub przemieszczać. Wybierz szuflę o odpowiedniej pojemności, aby zwiększyć wydajność pracy.

8. Konsultacja z ekspertem: Warto skonsultować się z naszym ekspertem lub specjalistą od maszyn rolniczych, który pomoże dobrać odpowiednie szufle do twoich konkretnych potrzeb.

Pamiętaj, że dobre dostosowanie szuflad do ładowacza czołowego może znacząco wpłynąć na wydajność i efektywność pracy, a także na trwałość maszyny.

Ile litrów wody mieści się w spychach do kiszonki?

Spych 3m – 120 L

Spych 4m – 180 L

Spych 5m – 230 L

Kontakt

Adres
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 79
08-114 Dąbrówka-Ług, Polska
Email

biuro@starkmaszyny.com

Telefon

+48 531 458 100

Social media